SONI DEI W RADIU RODZINA!

Nasz zespół Soni Dei wziął udział w audycji diecezjalnego Radia Rodzina pt. "Młodzieżowe zespoły parafialne Diecezji Kaliskiej" Zapraszamy do słuchania 24 marca 2023 r. o g. 17:25 na 103,1 FM

HISTORIA ZESPOŁU

Młodzieżowy Zespół Muzyczny Soni Dei przy Parafii pw. Św. Wojciecha w Lewkowie

Zespół działa od 2012 roku przy parafii p.w. Św. Wojciecha w Lewkowie Powstał z inicjatywy ks. Proboszcza Bronisława Chorzępy w celu oprawy muzycznej Mszy Świętych oraz nabożeństw odbywających się we wszystkich okresach liturgicznych w parafii. Realizacji pomysłu księdza proboszcza podjął się Jakub Kamzol, który od momentu powstania jest prowadzącym i opiekunem zespołu.

REPERTUAR ZESPOŁU

Zespół ma szeroki wachlarz pieśni i utworów wykorzystywany we wszystkich okresach liturgicznych oraz wszelkich uroczystościach odbywających się w Parafii takich jak: Wielkanoc, Boże Narodzenie, Wielki Post, nabożeństwa majowe, październikowe, bierzmowania, adoracje, czuwania, śluby i wiele innych…

Zespół poza Parafią

Zespół SONI DEI do tej pory reprezentował parafię Lewków w różnych kościołach: - naszego dekanatu: między innymi w Jankowie Zaleśnym – biorąc udział w akcji „Różaniec do Granic” oraz Skrzebowej i Raszkowie – z koncertem kolęd - w diecezji: wielokrotnie na Przeglądzie Piosenki Religijnej SACROSONG w Kaliszu - oraz poza terenem diecezji: podczas wyjazdu rekreacyjnego w Mielnie, gdzie służył śpiewem na Mszy oraz dał krótki koncert.