Nabożeństwa majowe po wieczornych mszach św.

Zmarł +Marian Zemski z Kołątajewa. Pogrzeb odbył się w sobotę w Lewkowie.

Próby dzieci pierwszokomunijnych we wtorek i czwartek o godz. 17:00

Organizowany jest wyjazd na spotkanie młodzieży w Lednicy /3 czerwca/. Chętni mogą się zgłaszać u ks. Pawła.

W sierpniu organizowana jest Pielgrzymka Akcji Katolickiej po Sanktuariach Ziem Zachodnich i Pomorzu Zachodnim. Można się zapisywać. Więcej informacji w gablocie.

Spotkanie rodziców ministrantów, którzy jadą do Warszawy - w sobotę o godz. 11 na salce parafialnej.

Próba scholi w piątek o godz. 16:45

W poniedziałek, 22 maja zapraszamy dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I komunię św. Msza św. będzie o godz. 18:00. Spowiedź pół godz. przed mszą św.

Franklinów: Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz. 16:45

Od wielu lat Akcja Katolicka Diecezji Kaliskiej wybiera się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej na Pólku pod Bralinem. W tym wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele naszej parafii. Więcej tu >>>

Nabożeństwa majowe po wieczornych mszach św.

W sierpniu organizowana jest Pielgrzymka Akcji Katolickiej po Sanktuariach Ziem Zachodnich i Pomorzu Zachodnim. Można się  już zapisywać.

W sobotę, 13 maja przypada 100 rocznica Objawień w Fatimie. Tego dnia zapraszamy na specjalne nabożeństwo fatimskie – po mszy św. o godzinie 18:00 różaniec i procesja fatimska. Zabierzmy ze sobą świece. Zapraszamy też Róże Różańcowe na tą modlitwę.

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz. 9:00

Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po wieczornej mszy św.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w piątek o godz.19:00

Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 11.oo. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie ustanowienie nowych ministrantów na mszy św. o godz. 11.3o.

Próba scholi w piątek o 16:45.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie sprzątania następne rodziny z ulicy Kwiatkowskiej

Bardzo popularną formą wypoczynku stało się bieganie - także wśród naszych parafian. Trasy nabierają niekiedy formy pielgrzymek. Liczna grupa parafian brała udział w kwietniowej Drodze Krzyżowej z Ostrowa do Sadowia. Z inicjatywy Ks. Pawła 6 maja został zorganizowany bieg - tym razem z Lewkowa. Celem było Sadowie- siedziba oo. Pasjonistów. Wspólne bieganie to nie tylko emocje sportowe ale także rozmowy i dzielenie się przemyśleniami. I tak zakończył się przy wspólnym ognisku pierwszy /ale nie ostatni/ bieg parafialny.

Zmarła +Józefa Karolak z Lewkowa. Pogrzeb będzie w Lewkowie  w poniedziałek, 8 maja o godz. 12:00.

Lewków - strażackie święto. W dniu Św. Floriana - patrona strażaków w lewkowskiej świątyni została odprawiona uroczysta msza św. w ich intencji. Kościół wypełnił się druhami i druhnami z poszczególnych jednostek OSP z terenu naszej parafii. Wystawiono poczty sztandarowe.

3 maja - na mszy św. o godz. 11.30 modliliśmy się za tegorocznych maturzystów. Otrzymali indywidualne błogosławieństwo.

3 maja strażacy z Franklinowie uczcili św. Floriana

Krąg Biblijny - wyjazd do Torunia. Wyjazd, 30 kwietnia rozpoczęliśmy biblijnie. W łączności z całą Polską czytaliśmy List do Galatów /w ramach Narodowego Czytania Biblii/. Byliśmy w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji oraz w kościele, w którym został ochrzczony Mikołaj Kopernik. Zwiedziliśmy piękną toruńską Starówkę. Był też czas pieczenia pierników pod fachowym okiem mistrza piernikowego. W pięknej nocnej scenerii stawów i lasów płonęło ognisko, a nad łąkami unosił się śpiew piosenek patriotycznych i nie tylko.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku po wieczornych mszach św. W niedzielę i święta po mszy św. o 16:00

Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź w Lewkowie od godz. 17:00.

Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.30

Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00

Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 12.00

Bóg zapłać za zebrane ofiary na rzecz poszkodowanych w wojnie w Syrii. Zebraliśmy 1720 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie sprzątania rodziny z ul. Kwiatkowskiej

Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne – w czwartek od 17:00-19:00 w piątek - po wieczornej mszy św.

FRANKLINÓW: Spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w piątek o godz. 15:30

W niedzielę, 23 kwietnia przeżywaliśmy w parafii uroczystości odpustowe ku czci Św. Wojciecha. Gościliśmy Ks.Kan. Arkadiusza Hajdasza, który odprawił Mszę św i wygłosił kazanie. Asystę procesyjną tworzyli mieszkańcy Kołątajewa.

W dniach 18-19 kwietnia przeżywaliśmy nawiedzenie Figury Św. Michała Archanioła z Gargano. Przewodnikiem duchowym był Ks. Krzysztof Poświata z Białorusi- Mchalita. Wielu parafian przyjęło szkaplerz anielski. Cała parafia została oddana  opiece Archaniałowi.

więcej zdjęć>>>

23 kwietnia- Niedziela Miłosierdzia Po mszach św. zbiórka ofiar na pomoc dla poszkodowanych w wojnie w Syrii.

18 kwietnia przybywa do naszej parafii Figura Św. Michała Archanioła Przywitamy ją o godz. 18.oo przed kościołem. O godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo czuwania następnie będzie uroczysta msza św. Święty Michał Archanioł będzie u nas także przez całą środę. Będzie modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie oraz okazja do przyjęcia Szkaplerza. Prosimy o przystrojenie domów flagami. PROGRAM.

W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci Św. Wojciecha – Mszy św. odpustowej o godz. 12:00 będzie przewodniczył Ks. Kan. Arkadiusz Hajdasz. O asystę proszę mieszkańców Kołątajewa.

W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych

Ministranci rozprowadzali palmy i ozdoby. Zebrali. 829 zł. Bóg zapłać KGW Czekanów

Bóg zapłać za zbiórkę żywności na Pomoc Świąteczną.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie sprzątania następne rodziny z ul. Lotniczej

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w sobotę po wieczornej mszy św.

W Wielką Środę lewkowskimi ulicami przeszliśmy rozważając Drogę Krzyżową Pana Jezusa.

22-28 maja 2017

DNI POWSZEDNIE